«Енергія» - ЛТК-ІНБЕВ-НПУ: післяматчеві коментарі
18 вересня 2015
переглядiв 1270

Головні тренери «Енергії» та ЛТК-ІНБЕВ-НПУ Максим Павленко та Валерій Туркін відповідно дали свій коментар матчу 3 туру чемпіонату.

Максим Павленко, головний тренер «Енергії»
-Провели різні тайми. У першому таймі створили багато, але реалізували мало. Другий тайм провели гірше. Не було надійного контролю м’яча, тому будемо аналізувати чому так сталося. Потрібно працювати на всіма компонентами гри. На жаль, у нашій грі наразі немає стабільності, немає належної мобільності у двох четвірках. Потрібно підтягувати як і командну гру, так і індивідуальну.

-Можливо, при рахунку 2:0 команда уже більше думала не як забити, а як не пропустити.
-Ні. В жодному разі ми не грали на втримання рахунку. При рахунку 2:0 потрібно було реалізовувати власні моменти і завершення матчу було б спокійнішим.

Валерій Туркін, головний тренер ЛТК-ІНБЕВ-НПУ
-Причини поразки дуже прості. Перш за все, це відсутність досвіду виступів гравців на такому рівні. Наша команда суттєво змінилася, тому такі справи. Майстерність гравців «Енергії» є вищою, аніж у наших гравців, це і відбилося на підсумковому результаті. Це було видно з пропущених голів. Щодо створення гольових моментів, то в цьому ми супернику не програли. Це брак досвіду та майстерності.