«Кубок Львівщини-2017» стартує 30 серпня. Календар
19 серпня 2017
переглядiв 1922

Вже відомий календар матчів традиційного VIII турніру «Кубок Львівщини-2017» («LVIV OPEN CUP-2017»), який відбудеться у Львові з 30 серпня по 2 вересня.

Серед учасників турніру шість клубів з числа кращих футзальних команд України:

Група А: СК «Енергія» (Львів), НФК «Ураган» (Івано-Франківськ), МФК «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ).

Група В: МФК «Епіцентр К Авангард» (Одеса), МФК «Продексім» (Херсон), МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне).

КАЛЕНДАР ІГОР:

30 серпня
13.00 — Ураган – Продексім
15.00 — Епіцентр К Авангард – Кардинал-Рівне
16.45 — Офіційне відкриття турніру
17.00 — Енергія – ІнБев/НПУ

31 серпня
13.00 — Енергія – Епіцентр К Авангард
15.00 — Кардинал-Рівне – Продексім
17.00 — ІнБев/НПУ – Ураган

1 вересня
13.00 — ІнБев/НПУ – Кардинал-Рівне
15.00 — Продексім – Епіцентр К Авангард
17.00 — Ураган – Енергія

2 вересня
10.00 — матч за 5 місце (команди, які посіли 3 місця в групах)
12.00 — матч за 3 місце (команди, які посіли 2 місця в групах)
14.00 — Фінал (команди, які посіли 1 місця в групах)
15.45 — Офіційне закриття турніру. Нагородження

Нагадаємо, що минулого року володарем «Кубка Львівщини» стала «Енергія». У драматичному фіналі львівські енергетики перемогли івано-франківський «Ураган». Основний час завершився внічию 1:1, а у серії пенальті нерви виявились міцнішими у гравців «Енергії» — 5:4.

Прес-служба СК «Енергія»

 

Сокіл
Хмельницький
11.12
12-00
Енергія
Львів
  →  11 грудня 2021   Продексім - Кардинал Рівнестандарт
  →  11 грудня 2021   Ураган - АФФК Суми
  →  11 грудня 2021   МФК Viva Cup - ДЕ Трейдинг

04 грудня 2021
Енергія
Львів
10
МФК Viva Cup
Харків
АФФК Суми 0:4 Продексім
ХІТ 14:2 Сокіл
МФК Viva Cup 1:6 ХІТ
Команда І В Н П М О
1 Продексім 13 11 1 1 53:24 34
2 ХІТ 13 9 2 2 69:32 29
3 Ураган 12 7 3 2 33:22 24
4 Кардинал Рівнестандарт 11 5 1 5 34:36 16
5 Енергія 13 3 5 5 30:35 14
6 МФК Viva Cup 11 3 2 6 24:30 11
7 ДЕ Трейдинг 11 3 1 7 22:34 10
8 АФФК Суми 12 3 0 9 23:47 9
9 Сокіл 12 1 3 8 23:51 6

1
О.Педяш
ХІТ 12
 
2
М.Волянюк Кардинал-Рівнестандарт 11
 
3
Я.Лебідь ХІТ 10
4
Р.Горпинич Кардина-Рівне 9
 
5
Ю.Когут Енергія 8
 

Клаудіньо-8,Сірий-8,Білоцерківець -8 Фаренюк,Кузь,Зварич -7