Календар ігор Чемпіонату «Львівобленерго» серед працівників компанії
28 травня 2018
переглядiв 620

До Вашої уваги календар матчів Чемпіонату ПрАТ «Львівобленерго» серед працівників компанії у Вищій та Першій лізі.

ВИЩА ЛІГА: "Загін охорони", "Маркетинг" ЛМЕМ, "Стрий РЕМ", "Сяйво-ЛЕАТ", "Дрогобич РЕМ", "Шахтний РЕМ", "ЛМЕМ", "Борислав РЕМ".

Перший тур

31  травня 2018 року (четвер)                             
16.00  Загін охорони – «Сяйво-ЛЕАТ»      
16.30  «Маркетинг» -  Стрий                       
17.00  «Сяйво-ЛЕАТ» -«Маркетинг»         
17.30  Стрий – Загін охорони                      
18.00  Стрий  - «Сяйво-ЛЕАТ»                  
18.30  Загін охорони – «Маркетинг»          

07 червня 2018 року (четвер)
16.00  Дрогобич - Борислав
16.30  ШРЕМ - ЛМЕМ
17.00  Борислав - ШРЕМ
17.30  ЛМЕМ - Дрогобич
18.00  Борислав - ЛМЕМ
18.30  Дрогобич - ШРЕМ

Другий тур

23 серпня 2018 року
16.00  Загін охорони - ШРЕМ                       
16.30  Маркетинг - Дрогобич                         
17.00  Маркетинг -  ШРЕМ                             
17.30  Загін охорони -Дрогобич                    

30 серпня 2018 року
16.00  Стрий  - ЛМЕМ
16.30  «Сяйво-ЛЕАТ» - Борислава
17.00  Стрий - Борислав
17.30  «Сяйво-ЛЕАТ» - ЛМЕМ

Третій тур  

18  вересня 2018 року
16.00  Стрий – Дрогобич                             
16.30  «Сяйво-ЛЕАТ» - ШРЕМ                   
17.00  Стрий  - ШРЕМ                                  
17.30  «Сяйво-ЛЕАТ» - Дрогобич               

20 вересня 2018 року
16.00 Загін охорони - ЛМЕМ
16.30 Маркетинг - Борислав
17.00  ЛМЕМ - Макретинг
17.30  Загін охорони - Борислав

ПЕРША ЛІГА: "Радехів РЕМ", "Технічна дирекція", "Львівенергоналадка", "Яворів РЕМ", "ТОП-Енергія", "Перемишляни РЕМ", "Буськ РЕМ", "Сокаль РЕМ".            

Перший тур

29  травня  2018 року (вівторок)                          
16.00    Радехів  - Яворів         
16.30    Тех.дирекція - ЛЕН                     
17.00    Яворів РЕМ  - Тех.дирекція           
17.30    ЛЕН – Радехів                             
18.00    Яворів  – ЛЕН                               
18.30    Радехів  – Тех.дирекція                

05 червня 2018 року (вівторок)
16.00  ТОП- Енергія  - Сокаль РЕМ
16.30   Перемишляни - Буськ
17.00   Сокаль - Перемишляни
17.30  Буськ – ТОП -Енергія
18.00   Буськ - Сокаль
18.30. ТОП –Енергія - Перемишляни

Другий тур

21 серпня 2018 року                                               
16.00 Радехів – Перемишляни                                 
16.30 Тех.дирекція – ТОП- Енергія                       
17.00 Тех.дирекція – Перемишляни.                     
17.30  Радехів  - ТОП –Енергія                              

28 серпня 2018 року
16.00  Яворів - Сокаль   
16.30  ЛЕН - Буськ
17.00  Яворів – Буськ
17.30  ЛЕН - Сокаль

Третій тур  

11  вересня 2018 року                                           
16.00  Радехів  -  Буськ                                 
16.30  Тех.дирекція – Сокаль                        
17.00  Сокаль – Радехів                                 
17.30  Тех.дирекція – Буськ                           

13 вересня 2018 року
16.00  Яворів  - ТОП - Енергія
16.30  ЛЕН - Перемишляни
17.00  ТОП –Енергія  -- ЛЕН
17.30  Яворів – Перемишляни

У разі внесення змін У календар матчів про це буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що цього року у турнірі кілька суттєвих нововведень. Команди одразу ж розподілені на Вищу та Першу лігу за рейтингом виступів у попередньому Чемпіонаті.

Окрім цього, учасники змагатимуться не в групах, а за коловою системою — тобто всі команди кожної ліги зустрінуться одна з одною.

У випадку рівної кількості очок у двох та більше команд буде призначено додатковий турнір для визначення переможця.

Також переможець Першої ліги на наступний сезон перейде у Вищу лігу, а команда яка займе останнє місце у вищому дивізіоні — перейде у перший.

Ігри проходитимуть на майданчику компанії у Львові по вул.Сяйво,10.

Минулого року переможцем Вищої ліги стала команда “Стрий РЕМ”, а Першої ліги — “Борислав РЕМ”.

Прес-служба СК “Енергія”

 

Енергія
Львів
23.02
13-00
Титан
Покровське
  →  23 лютого 2019   ХІТ - Епіцентр К Авангард
  →  23 лютого 2019   Сокіл - Ураган
  →  23 лютого 2019   ІнБев/НПУ - Продексім

09 лютого 2019
Енергія
Львів
12
ХІТ
Київ
Титан 3:2 Кардинал-Рівне
Продексім 1:1 Арпі
Ураган 8:1 ІнБев/НПУ
Команда І В Н П М О
1 ХІТ 14 12 2 0 50:22 38
2 Ураган 14 9 2 3 65:33 29
3 Продексім 14 7 5 2 53:36 26
4 Кардинал-Рівне 14 7 2 5 50:40 23
5 Енергія 14 6 4 4 27:26 22
6 Титан 14 6 0 8 38:42 18
7 Сокіл 14 4 2 8 29:43 14
8 Арпі 14 3 3 8 26:44 12
9 ІнБев/НПУ 14 3 1 10 30:60 10
10 Епіцентр К Авангард 14 2 1 11 24:46 7

1. І. Салтанов  "Кардинал-Рівне" 18  
2. А.Фаренюк  "Ураган" 16    
3. С.Журба
 "ХІТ" 8    
4. А.Федюк
 "Ураган" 8    
5. Т.Кузь  "Енергія"
8