"Енергія" вирушила до Білорусі на міжнародний турнір "Кубок дружби" (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)
13 серпня 2019
переглядiв 529

Львівські енергетики вирушили у білоруське місто Гомель, де з 14 до 17 серпня на майданчику спорткомплексу "Локомотив" відбуватиметься міжнародний турнір "Кубок дружби". У змаганнях прийматимуть участь команди з Білорусі, Вірменії та України.

14 та 16 серпня "Енергія" зіграє матчі групового етапу проти білоруського "Вітену" та "ВРЗ", а 15 серпня львів'яни проведуть товариську гру з господарями турніру — "БЧ". Фінальні поєдинки заплановані на 17 серпня.

До Вашої уваги групи та розклад всіх матчів "Кубка дружби":

Група "А": МФК "БЧ" (Гомель, Білорусь), ФК "Лео" (Єреван, Вірменія), ФК "ХІТ" (Київ, Україна).

Група "Б": МФК "Вітен" (Орша, Білорусь), ФК "Енергія" (Львів, Україна), МФК "ВРЗ" (Гомель, Білорусь).

14 серпня (середа). 1️ тур
16.00. МФК "Вітен" (Орша) – ФК "Енергія" (Львів)
Урочисте відкриття турніру.
18.30. МФК "БЧ" (Гомель) – ФК "Лео" (Єреван)

15 серпня (четвер). 2️ тур
16.00. ФК "Лео" (Єреван) – ФК "ХІТ" (Київ)
18.30. МФК "ВРЗ" (Гомель) – МФК "Вітен" (Орша)

16 серпня (п'ятниця). 3️ тур
16.00. ФК "Енергія" (Львів) – МФК "ВРЗ" (Гомель)
18.30. МФК "БЧ" (Гомель) – ФК "ХІТ" (Київ)

17 серпня (субота). Фінальні матчі
11.00. Матч за 5-6 місце
13.30. Матч за 3-4 місце
16.00. Матч за 1-2 місце
Нагородження переможців, урочисте закриття турніру.

Відеотрансляцію матчів першого ігрового дня дивіться за посиланням: http://sport-tv.by/mini-futbol-kubok-druzhby 

За матеріалами МФК "БЧ"

 

Енергія
Львів
23.11
13-00
Food Centre-СумДу
Суми
  →  23 листопада 2019   Ураган - ХІТ
  →  23 листопада 2019   Продексім - Кардинал-Рівне
  →  23 листопада 2019   Сокіл - ІнБев

09 листопада 2019
Сокіл
Хмельницький
43
Енергія
Львів
Кардинал-Рівне 1:2 Ураган
Food Centre-СумДу 3:0 Сокіл
ІнБев 0:7 Продексім
Команда І В Н П М О
1 Продексім 7 6 1 0 39:10 19
2 ХІТ 7 6 0 1 22:10 18
3 Ураган 7 5 1 1 27:12 16
4 Кардинал-Рівне 7 4 0 3 18:16 12
5 ІнБев 7 3 1 3 23:25 10
6 Енергія 7 2 0 5 13:18 6
7 Сокіл 7 2 0 5 12:29 6
8 Food Centre-СумДу 7 1 1 5 17:25 4
9 Епіцентр К Авангард 8 1 0 7 9:35 3

1. М.Білоцерківвець
 "Продексім" 8  
2. Я.Лебідь
 "Ураган" 5    
3. Д.Абакшин
 "Ураган" 5

4. М.Горпинич

 Кардинал-Рівне 5    
5.С.Струк
 "Енергія"
3