"Енергія" вирушила до Білорусі на міжнародний турнір "Кубок дружби" (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)
13 серпня 2019
переглядiв 454

Львівські енергетики вирушили у білоруське місто Гомель, де з 14 до 17 серпня на майданчику спорткомплексу "Локомотив" відбуватиметься міжнародний турнір "Кубок дружби". У змаганнях прийматимуть участь команди з Білорусі, Вірменії та України.

14 та 16 серпня "Енергія" зіграє матчі групового етапу проти білоруського "Вітену" та "ВРЗ", а 15 серпня львів'яни проведуть товариську гру з господарями турніру — "БЧ". Фінальні поєдинки заплановані на 17 серпня.

До Вашої уваги групи та розклад всіх матчів "Кубка дружби":

Група "А": МФК "БЧ" (Гомель, Білорусь), ФК "Лео" (Єреван, Вірменія), ФК "ХІТ" (Київ, Україна).

Група "Б": МФК "Вітен" (Орша, Білорусь), ФК "Енергія" (Львів, Україна), МФК "ВРЗ" (Гомель, Білорусь).

14 серпня (середа). 1️ тур
16.00. МФК "Вітен" (Орша) – ФК "Енергія" (Львів)
Урочисте відкриття турніру.
18.30. МФК "БЧ" (Гомель) – ФК "Лео" (Єреван)

15 серпня (четвер). 2️ тур
16.00. ФК "Лео" (Єреван) – ФК "ХІТ" (Київ)
18.30. МФК "ВРЗ" (Гомель) – МФК "Вітен" (Орша)

16 серпня (п'ятниця). 3️ тур
16.00. ФК "Енергія" (Львів) – МФК "ВРЗ" (Гомель)
18.30. МФК "БЧ" (Гомель) – ФК "ХІТ" (Київ)

17 серпня (субота). Фінальні матчі
11.00. Матч за 5-6 місце
13.30. Матч за 3-4 місце
16.00. Матч за 1-2 місце
Нагородження переможців, урочисте закриття турніру.

Відеотрансляцію матчів першого ігрового дня дивіться за посиланням: http://sport-tv.by/mini-futbol-kubok-druzhby 

За матеріалами МФК "БЧ"

 

ІнБев
Житомир
14.09
Енергія
Львів
  →  14 вересня 2019   Кардинал-Рівне - Сокіл
  →  14 вересня 2019   ХІТ - Продексім
  →  14 вересня 2019   Епіцентр К Авангард - Ураган

14 червня 2019
Ураган
Івано-Франківськ
52
Енергія
Львів
Титан 0:5 Продексім
ХІТ 3:2 Кардинал-Рівне
Кардинал-Рівне 5:0 Титан
Команда І В Н П М О
1 Продексім 20 12 5 3 85:44 41
2 Ураган 20 12 3 5 72:44 39
3 ХІТ 20 10 7 3 59:39 37
4 Енергія 20 6 5 9 38:50 23
5 Кардинал-Рівне 20 6 4 10 45:61 22
6 Титан 20 2 0 18 25:86 6

1. А.Фаренюк  "Ураган" 20  
2. І.Салтанов  "Кардинал-Рівне" 19    
3. М.Білоцерківець
 "Продексім" 18    
4. М.Зварич
 "Продексім" 14    
5. В.Радевич
 "Енергія"
10