Команда "Львівобленерго" зіграє з "Чернівціобленерго" у другому матчі чемпіонату серед енергокомпаній (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)
05 листопада 2019
переглядiв 128

6 листопада команда "Львівобленерго" зустрінеться з "Чернівціобленерго" у другому матчі XIX Чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній, який триває у Житомирі. Поєдинок розпочнеться о 12:00.

У першій грі на турнірі львівські енергетики здолали "ДТЕК Енерго" з рахунком 2:1. В іншому матчі групи С "Чернівціобленерго" перемогли "Рівнеобленерго" — 1:0.

Всі результати першого ігрового дня:
1. Житомиробленерго - Одесаобленерго — 3:0 (0:0)
2. ДТЕК  Київські ЕМ - Полтаваобленерго    — 2:4 (1:1)
3. Прикарпаттяобленерго - Кіровоградобленерго —    1:1 (1:1)
4. Чернівціобленерго - Рівнеобленерго — 1:0 (1:0)
5. ДТЕК  Енерго - Львівобленерго — 1:2 (0:0)
6. Сумиобленерго - Київобленерго — 2:7 (1:3)
7. Чернігівобленерго - ДТЕК Дніпровські ЕМ — 1:5 (0:4)

Розклад поєдинків другого ігрового дня, 06 листопада, середа:
1. 10.00-10.40 Житомиробленерго - Полтаваобленерго    
2. 10.40-11.20 ДТЕК Київські ЕМ - Одесаобленерго    
3. 11.20-12.00 Прикарпаттяобленерго - Харківобленерго    
4. 12.00-12.40 Чернівціобленерго - Львівобленерго    
5. 12.40-13.20 ДТЕК Енерго - Рівнеобленерго    
6. 13.20-14.00 Сумиобленерго - ДТЕК Дніпровські ЕМ    
7. 14.00-14.40 Чернігівобленерго - Київобленерго

Відеотрансляції матчів дивіться за тут:

Прес-служба ФК "Енергія" за матеріалами сайту "Житомиробленерго"

 

Енергія
Львів
23.11
13-00
Food Centre-СумДу
Суми
  →  23 листопада 2019   Ураган - ХІТ
  →  23 листопада 2019   Продексім - Кардинал-Рівне
  →  23 листопада 2019   Сокіл - ІнБев

09 листопада 2019
Сокіл
Хмельницький
43
Енергія
Львів
Кардинал-Рівне 1:2 Ураган
Food Centre-СумДу 3:0 Сокіл
ІнБев 0:7 Продексім
Команда І В Н П М О
1 Продексім 7 6 1 0 39:10 19
2 ХІТ 7 6 0 1 22:10 18
3 Ураган 7 5 1 1 27:12 16
4 Кардинал-Рівне 7 4 0 3 18:16 12
5 ІнБев 7 3 1 3 23:25 10
6 Енергія 7 2 0 5 13:18 6
7 Сокіл 7 2 0 5 12:29 6
8 Food Centre-СумДу 7 1 1 5 17:25 4
9 Епіцентр К Авангард 8 1 0 7 9:35 3

1. М.Білоцерківвець
 "Продексім" 8  
2. Я.Лебідь
 "Ураган" 5    
3. Д.Абакшин
 "Ураган" 5

4. М.Горпинич

 Кардинал-Рівне 5    
5.С.Струк
 "Енергія"
3