За перемогу в чемпіонаті «Львівобленерго» боротимуться десять команд енергетиків
26 червня 2020
переглядiв 298

24 червня на спортивному майданчику компанії у Львові відбулось жеребкування чемпіонату «Львівобленерго» з футзалу.

Поборотись за титул чемпіона зголосились десять команд енергетиків. За результатами жеребкування учасників розподілили на дві групи:

Група А
Дрогобич РЕМ                                       
Городок РЕМ                              
Технічна дирекція
Загін охорони
Центральний РЕМ

Група B
Стрий РЕМ
Північний РЕМ
Ст.Самбір РЕМ
ЛМЕМ
Радехів/Кам’янка-Бузька РЕМ

Путівки до півфіналу здобудуть по дві кращі команди з кожного групи.  

Матчі групового етапу відбудуться 8-9 липня.

КАЛЕНДАР ІГОР

Група А, середа, 8 липня 2020 року:

15.00. Дрогобич – Центральний          
15.25. Загін охорони – Городок
15.50. Тех.дирекція – Центральний
16.15. Дрогобич - Городок
16.40. Тех.дирекція – Загін охорони
17.10. Городок – Центральний
17.35. Дрогобич – Тех.дирекція
18.00. Загін охорони – центральний
18.25. Тех.дирекція – Городок
18.50. Дрогобич – Загін охорони

Група В, четвер, 9 липня 2020 року:

15.00. Стрий – Радехів/К.-Бузька
15.25. ЛМЕМ – Північний
15.50. Ст.Самбір – Радехів/К.-Бузька
16.15. Стрий – Північний
16.40. Ст.Самбір – ЛМЕМ
17.10. Північний – Радехів/К.-Бузька
17.35. Стрий – Ст.Самбір
18.00. ЛМЕМ – Радехів/К.-Бузька
18.25. Ст.Самбір – Північний
18.50. Стрий – ЛМЕМ

Фінальні поєдинки заплановані на 14 липня.

Всі матчі відбудуться на майданчику ПрАТ «Львівобленерго» по вул.Сяйво,10 у Львові.  

Нагадаємо, що минулого року перемогу у чемпіонаті «Львівобленерго» святкували стрийські енергетики.

Пресслужба ФК «Енергія»

 

Кардинал-Рівне
Рівне
19.09
13-00
Енергія
Львів
  →  19 вересня 2020   Продексім - Ураган
  →  19 вересня 2020   ДЕ Трейдінг - ІнБев
  →  19 вересня 2020   Сокіл - ХІТ

11 вересня 2020
Енергія
Львів
61
ДЕ Трейдінг
Миколаївка
ІнБев 2:3 Продексім
Моноліт/Viva Cup 0:3 Ураган
АФФК Суми 0:0 Сокіл
Команда І В Н П М О
1 Продексім 4 4 0 0 21:9 12
2 Ураган 4 3 1 0 20:6 10
3 Енергія 4 3 1 0 18:9 10
4 ХІТ 4 1 3 0 18:12 6
5 Сокіл 4 1 1 2 5:17 4
6 АФФК Суми 4 1 1 2 8:12 4
7 ДЕ Трейдінг 4 1 1 2 9:14 4
8 Моноліт/Viva Cup 4 1 0 3 9:15 3
9 ІнБев 4 0 1 3 10:16 1
10 Кардинал-Рівне 4 0 1 3 10:18 1

1.
М.Білоцеруівець "Продексім" 7
2.
М.Пелех "Енергія" 6  
3.
 Я.Лебідь "Ураган" 5

4.

 Д.Абакшин "Ураган" 5  
5.
 О.Легендзевич
"Енергія" 3