За перемогу в чемпіонаті «Львівобленерго» боротимуться десять команд енергетиків
26 червня 2020
переглядiв 140

24 червня на спортивному майданчику компанії у Львові відбулось жеребкування чемпіонату «Львівобленерго» з футзалу.

Поборотись за титул чемпіона зголосились десять команд енергетиків. За результатами жеребкування учасників розподілили на дві групи:

Група А
Дрогобич РЕМ                                       
Городок РЕМ                              
Технічна дирекція
Загін охорони
Центральний РЕМ

Група B
Стрий РЕМ
Північний РЕМ
Ст.Самбір РЕМ
ЛМЕМ
Радехів/Кам’янка-Бузька РЕМ

Путівки до півфіналу здобудуть по дві кращі команди з кожного групи.  

Матчі групового етапу відбудуться 8-9 липня.

КАЛЕНДАР ІГОР

Група А, середа, 8 липня 2020 року:

15.00. Дрогобич – Центральний          
15.25. Загін охорони – Городок
15.50. Тех.дирекція – Центральний
16.15. Дрогобич - Городок
16.40. Тех.дирекція – Загін охорони
17.10. Городок – Центральний
17.35. Дрогобич – Тех.дирекція
18.00. Загін охорони – центральний
18.25. Тех.дирекція – Городок
18.50. Дрогобич – Загін охорони

Група В, четвер, 9 липня 2020 року:

15.00. Стрий – Радехів/К.-Бузька
15.25. ЛМЕМ – Північний
15.50. Ст.Самбір – Радехів/К.-Бузька
16.15. Стрий – Північний
16.40. Ст.Самбір – ЛМЕМ
17.10. Північний – Радехів/К.-Бузька
17.35. Стрий – Ст.Самбір
18.00. ЛМЕМ – Радехів/К.-Бузька
18.25. Ст.Самбір – Північний
18.50. Стрий – ЛМЕМ

Фінальні поєдинки заплановані на 14 липня.

Всі матчі відбудуться на майданчику ПрАТ «Львівобленерго» по вул.Сяйво,10 у Львові.  

Нагадаємо, що минулого року перемогу у чемпіонаті «Львівобленерго» святкували стрийські енергетики.

Пресслужба ФК «Енергія»

 

Енергія
Львів
22.08
Енергія
Львів
  →  22 серпня 2020   ХІТ - ХІТ
  →  22 серпня 2020   Ураган - Ураган
  →  22 серпня 2020   ІнБев - ІнБев

14 березня 2020
Food Centre-СумДу
Суми
13
Енергія
Львів
ХІТ 2:5 Ураган
ІнБев 3:2 Сокіл
Кардинал-Рівне 2:2 Продексім
Команда І В Н П М О
1 Продексім 16 14 2 0 79:23 44
2 ХІТ 16 12 0 4 58:31 36
3 Ураган 16 11 2 3 62:32 35
4 ІнБев 16 8 3 5 54:50 27
5 Кардинал-Рівне 16 6 3 7 36:50 21
6 Енергія 16 5 2 9 29:39 17
7 Food Centre-СумДу 16 3 2 11 35:57 11
8 Сокіл 16 3 1 12 31:62 10
9 Епіцентр К Авангард 16 2 1 13 21:61 7

1. Д.Абакшин
 "Ураган" 17  
2. О.Педяш
 "ХІТ" 14    
3. Р.Зварич
 "Продексім" 12

4. М.Білоцерківець

 "Продексім" 12    
5. О.Легендзевич
 "Енергія"
8