«Енергія» та «ХІТ» зіграли внічию у центральному матчі туру — 2:2 (ВІДЕО)
13 січня 2023
переглядiв 426

Львівські енергетики та київський «ХІТ» переможця не виявили. За нашу команду відзначились Андрій Цілик і Тарас Кузь.

На перших хвилинах кияни створили кілька гострих моментів, тож голікперу «Енергії» Ярославу Морикишці довелося активно захищати свої ворота.

Зрештою на 6 хвилині «ХІТу» вдалося вийти вперед — контратаку гостей влучно завершив Олександр Школьний.

Енергетики результативно відповіли на 12 хвилині. Рахунок зрівняв дальнім ударом Андрій Цілик.

Однак ще до перерви кияни знову відзначилися. Автором голу став Ігор Чернявський, який вдало пробив з лівого флангу.

У другому таймі і далі була рівна гра, кожна з команд мала свої шанси, аби вразити ворота суперників. Однак голкіпери обох команд діяли надійно.

На 39 хвилині Валерій Легчанов випустив на майданчик п’ятого польового гравця (Андрій Цілик) і це принесло результат. Тарас Кузь відправив м’яч у сітку воріт після передачі Олега Легендзевича.

На завершальних секундах гри енергетики знову атакували вп’ятьох, але фінальна сирена все ж зафіксувала нічийний результат цього матчу — 2:2.

5 тур 2 етап. 13 січня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. «Боско-Арена».

«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ) — 2:2 (1:2)

Голи: Цілик (12), Кузь (39) – Школьний (6), Чернявський (17)

«Енергія»: Морикишка – Малишко, Зварич, Кузь, Теряєв, Буньо, Радевич, Легендзевич, Марциняк, Цілик, Пелех, Квасній – Пітуля, Войтович.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

«ХІТ»: Сухов – Жук, Поночовний, Чернявський, Літвінов, Журба, Шеремета, Завертаний, Школьний – Кравець, Сірий, Педяш.
Головний тренер: Олег Лук'яненко.

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Святослав Ключник (Миколаїв), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Хронометрист: Максим Проць (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)