"Енергія" перемогла хмельницький "Сокіл" — 2:0 (ВІДЕО)
20 січня 2023
переглядiв 487

Львівські енергетики здолали хмельницький "Сокіл" у домашньому поєдинку VBET Екстра-ліги з рахунком 2:0. Авторами голів стали Андрій Цілик та Сергій Малишко.

На правах господарів львів’яни мали ігрову перевагу у матчі, яку матеріалізували у взяття воріт у середині першого тайму.

На 11 хвилині Андрій Цілик отримав дальню передачу від Ярослава Кваснія, вийшов сам на сам з голкіпером і відправив м’яч точно у кут воріт.

Ще у першому таймі енергетики могли збільшувати розрив у рахунку, однак воротар хмельничан виручав свою команду.

У свою чергу хороші сейви здійснив і голкіпер «Енергії» Андрій Пітуля, який на цю гру вийшов з капітанською пов’язкою.

Зрештою свою нагоду енергетики реалізували у другому таймі. На 26 хвилині Сергій Малишко вдало замкнув передачу у штрафний майданчик від Андрія Теряєва.

Львів’яни не припиняли наступ і були близькими до того, аби втретє вразити ворота суперників.

У відповідь орієнтовно із середини другої половини зустрічі воротар гостей Сергій Шевченко почав підключатись до розіграшу атак своєї команди, однак львів’яни захищались надійно і контратакували.

У підсумку рахунок більше не змінювався і фінальна сирена зафіксувала перемогу «Енергії» з рахунком 2:0.

1 тур 3 етап. 20 січня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. "Боско-Арена".

"Енергія" (Львів) – "Сокіл" (Хмельницький) — 2:0 (1:0)

Голи: Цілик (11), Малишко (26).

"Енергія": Пітуля — Буньо, Кузь, Пелех, Теряєв, Цілик, Легендзевич, Зварич, Квасній, Малишко, Радевич — Войтович, Морикишка, Струк.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

"Сокіл": Шевченко — Хамдамов, Бабак, Абзалов, Боднар, Орган, Токар, Данилюк, Гуцуляк, Сохорук — Бабенко, Ростківський, Хібовський, Бернада.
Головний тренер: Роман Ковальчик.

Попередження: Сохорук (27).

Арбітри: Артем Федоріщев (Луганська обл.), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ), Володимир Болізюк (Львів)
Хронометрист: Ярослав Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)