Про один із найпам’ятніших трофеїв
Автор: Максим Павленко   
28 квітня 2013
переглядiв 12631


pavlenkoВітаю усіх уболівальників «Енергії»! Сьогодні ми здобули Кубок України 2013 року. Це один із найпам’ятніших трофеїв у моїй кар’єрі. У Кубку перемагав і раніше, але ця звитяга особлива через те, що ми на шляху до неї здолали безліч перешкод і показали характер.

Упродовж «Фіналу восьми» нам довелося вирішувати низку проблем, що стосуються побудови і організації гри. Щоби перемогти, нам усе доводилися на порядок покращувати. В Луганськ ми приїхали, маючи за плечима довгу серію без перемог. Однією із головних причин наших невдач, як на мене, є те, що «Енергія» на майданчику не була одним цілим. У Кубкових іграх нам знову вдалося стати монолітним колективом.

Із самого початку ми розуміли, що на сьогодні наша команда не готова когось «перебігати», обіграти завдяки кращим фізичним кондиціям. Тому зробили ставку на командні дії, взаємовиручку і роботу в поті чола в обороні. Саме злагоджених дій в захисті нам частенько раніше бракувало. Дуже радий, що «Енергія» була на паркеті колективом однодумців.

Перед початком «Фіналу восьми» ми не думали про перемогу у турнірі. Налаштовувалися і зосереджувалися на найближчий етап. Спершу думали про те, що потрібно перемагати «Ураган». Здолавши івано-франківців, думали про те, що потрібно вирішити  завдання із виходом у фінал. Ну, а коли залишився тільки один крок, тоді уже почали думати про перемогу в розіграші Кубка. Олександр Петрович Косенко влучно підмітив, що фінал буває один раз у рік, а інколи його може і не бути, тому сьогодні потрібно грати, як в останнє. Сьогоднішній фінал, мабуть, був одним із найдраматичніших з усіх інших аналогічних ігор, які мені доводилося бачити. Тим приємніша перемога, що вона далася у такій запеклій боротьбі.              

Практично у кожного із нас було якесь ушкодження чи інші проблеми зі здоров’ям. Хочу подякувати нашому лікарю, масажистам за їхню роботу у Львові і в Луганську у ході кубкового турніру. Завдяки їм ми змогли показати себе. Продемонструвати усім, що «Енергія» все ще здатна виконувати максимальні завдання. Вітаю ще раз усіх тих, хто за нас уболіває.