Результати та календар матчів чемпіонату з міні-футболу серед працівників «Львівобленерго» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
19 травня 2017
переглядiв 1609

5 травня на спортивному майданчику «Львівобленерго» стартували матчі першого етапу чемпіонату з міні-футболу серед працівників компанії.

До Вашої уваги розклад поєдинків. За результатами матчів інформація буде оновлюватись:

Група А

1.  ФК «Сяйво»
2.  Борислав РЕМ
3. Миколаїв РЕМ
4.  Радехів   РЕМ

18 травня  2017р. (четвер)

1.       16.00     ФК «Сяйво»  - Радехів — 5:0
2.       16.30     Борислав  - Миколаїв — 7:0
3.       17.00     Радехів  -  Борислав — 2:7
4.       17.30     Миколаїв – ФК «Сяйво» — 0:4
5.       18.00     Радехів  -  Миколаїв — 5:2    
6.       18.30     ФК «Сяйво»  - Борислав — 2:1

п/п

 

       команда

 

   1

 

   2

 

3

 

   4

 

р/м

 

Очки

 

місце

 

1.

 

ФК «Сяйво»

Х

 2:1

/3

4:0

/3

5:0

/3

 11:1

/+10

9

1

 

2.

 

Борислав РЕМ

 1:2

/0

Х

 7:0

/3

7:2

/3

 15:4

/+11

 6

 2

 

3.

 

Миколаїв РЕМ

 0:4

/0

 0:7

/0

Х

 2:5

/0

 2:16

/-14

 0

 4

 

4.

 

Радехів РЕМ

0:5

/0

 2:7

/0

 5:2

/3

Х

 7:14

/-7

 3

 3

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) ФК "Сяйво"

2) Борислав РЕМ

Група  В

1.  СОП                                        
2. Тех.дирекція                               
3.  Мостиська РЕМ
4.  Золочів  РЕМ

05 травня 2017 р. (п’ятниця )

1.       14.00            СОП  -  Золочів — 10:0        
2.       14.30            Тех.дирекція  - Мостиська — 4:1
3.       15.00            Золочів  - Тех.диреція — 4:4
4.       15.30            Мостиська - СОП — 1:8
5.       16.00.           Золочів - Мостиська — 9:1
6.       16.30            СОП – Тех.дирекція — 8:2

п/п

 

команда

 

   1

 

   2

 

   3

 

   4

 

Р/М

 

очки

 

місце

 

1.

 

СОП

 Х

 8:2

/3

 8:1

/3

 10:0

/3

 26:3

/+ 23

 9

 1

 

2.

 

Тех.дирекція

 2:8

/0

 Х

 4:1

/3

 4:4

/1

 10:13

/-3

 4

 3

 

3.

 

Мостиська РЕМ

 1:8

/0

 1:4

/0

 Х

 1:9

/0

 3:21

/-18

 0

 4

 

4.

 

Золочів РЕМ

0:10

/0

 4:4

/1

 9:1

/3

 Х

 13:15

/-2

 4

 2

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) СОП

2) Золочів РЕМ

Група  С

1.  Стрий РЕМ
2.  Пустомити РЕМ
3.  ЛЕН
4.  Буськ РЕМ

10 травня  2017 р.  (середа )

1.       16.00           Стрий - Буськ — 5:1
2.       16.30           Пустомити - ЛЕН — 0:5
3.       17.00           Буськ  - Пустомити — 7:3
4.       17.30           ЛЕН  - Стрий — 0:3
5.       18.00           Буськ  -  ЛЕН — 2:2
6.       18.30           Стрий  -  Пустомити — 8:0

п/п

 

команда

 

   1

 

   2

 

   3

 

   4

 

Р/М

 

очки

 

місце

 

1.

 

Стрий РЕМ

 Х

 8:0

/3

3:0

/3

 5:1

/3

 16:1

/+15

 9

 1

 

2.

 

Пустомити РЕМ

 0:8

/0

 Х

 0:5

/0

 3:7

/0

 3:20

/-17

 0

 4

 

3.

 

ЛЕН

 0:3

/0

 5:0

/3

 Х

 2:2

/1

 7:5

/+2

 4

 2

 

4.

 

Буськ РЕМ

 1:5

/0

7:3

/3

 2:2

/1

 Х

10:10

/0

 4

 3

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) Стрий РЕМ

2) ЛЕН

Група Д

1.    Шахтний РЕМ
2.    ТОП-Енергія
3.    Жидачів РЕМ
4.    Сколе РЕМ

12 травня  2017р. (п’ятниця)

1.     14.00          ШРЕМ  - Сколе РЕМ — 2:0
2.     14.30          ТОП–Енергія  - Жидачів — 4:2 
3.     15.00          Сколе – ТОП-Енергія — 3:4
4.     15.30          Жидачів  -  ШРЕМ — 1:1
5.     16.00          Сколе – Жидачів — 3:2
6.     16.30          ШРЕМ  -  ТОП-Енергія — 2:4

п/п

 

команда

 

   1

 

   2

 

   3

 

   4

 

Р/М

 

очки

 

місце

 

1.

 

Шахтний РЕМ

 Х

 2:4 

/0

 1:1

/1

 2:0

/3

 5:5

/0

 4

 2

2.

 

ТОП-Енергія

 4:2

/3

 Х

 4:2

/3

 4:3

/3

 12:7

/+5

 9

 1

 

3.

 

Жидачів РЕМ

 1:1

/1

 2:4

/0

 Х

 2:3

/0

5:8

/-3

 1

 4

 

4.

 

Сколе РЕМ

 0:2

/0

 3:4

/0

 3:2

/3

 Х

 6:8

/-2

 3

 3

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) ТОП-Енергія

2) Шахтний РЕМ

Група   Е
                                          
1.    Городок РЕМ 
2.    Турка РЕМ
3.     Жовква РЕМ

17 травня   2017 р.       (середа)   

1.   16.00            Городок  – Турка — 3:3
2.   17.00            Турка  -  Жовква — 5:1
3.   18.00            Городок  - Жовква — 10:0    

№   Команда             1            2             3              р/м            очки     місце

1.    Городок РЕМ       Х          3:3/1      10:0/3     13:3/+10           4          1

                                             

2.    Турка РЕМ          3:3/1        Х         5:1/3       8:4/+4              4          2

                                 

3.    Жовква РЕМ       0:10/0    1:5/0       Х           1:15/-14            0          3  

                                

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) Городок РЕМ

2) Турка РЕМ

Група  F

1.    Дрогобич РЕМ
2.    ЛМЕМ «Маркетинг»
3.    Яворів  РЕМ

19 травня 2017 р. (п’ятниця)     
   
1.    14.00           Дрогобич  - ЛМЕМ «Маркетинг» — 1:2
2.    15.00           ЛМЕМ «Маркетинг» - Яворів — 5:1
3.    16.00           Дрогобич - Яворів — 9:1  

№   Команда                    1          2          3          р/м         очки     місце

1.    Дрогобич РЕМ              Х       1:2/0     9:1/3     10:3/+7        3           2

 

2.    ЛМЕМ "Маркетинг"     2:1/3      Х        5:1/3      7:2/+5         6           1         

 

3.    Яворів РЕМ               1:9/0    1:5/0        Х         2:14/-12      0           3  

 

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) ЛМЕМ "Маркетинг"

2) Дрогобич РЕМ

ГРУПА I

1.  Загін Охорони
2.  РЕМ – 4
3.  Сокаль РЕМ

17 травня 2017 р. (середа)

1.   16.30                 Загін Охорони  - РЕМ -4 — 7:2
2.   17.30                 РЕМ – 4   -   Сокаль — 1:3
3.   18.30                 Загін Охорони  - Сокаль — 4:0

№   Команда                    1          2          3            р/м       очки     місце

1.    Загін охорони             Х       7:2/3     4:0/3     11:2/+9        6           1
 

2.    РЕМ-4                       2:7/0      Х        1:3/0     3:10/-7         0           3

 

3.    Сокаль РЕМ              0:4/0    3:1/3       Х         3:5/-2          3           2 

 

В наступне коло змагань вийшли команди:

1) Загін охорони

2) Сокаль РЕМ

До чвертьфінального етапу турніру вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІ ГРУПИ

Група А
1. А 1 - ФК "Сяйво"
2. С 2 - ЛЕН
3. Е 1 - Городок РЕМ
Дата матчів у групі: 26.05.2017 р.

Група В
1. В 1 - СОП
2. D 2 - Шахтний РЕМ
3. F 1 - ЛМЕМ "Маркетинг"
4. I 2 - Сокаль РЕМ
Дата матчів у групі: 31.05.2017 р.

Група С
1. А 2 - Борислав РЕМ
2. С 1 - Стрий РЕМ
3. Е 2 - Турка РЕМ
4. I 1 - Загін охорони
Дата матчів у групі: 02.06.2017 р.

Група D
1. В 2 - Золочів РЕМ
2. D 1 - ТОП-Енергія
3. F 2 - Дрогобич РЕМ
Дата матчів у групі: 26.05.2017 р.

ПІВФІНАЛЬНІ ГРУПИ

Група А
1. А 1
2. В 2
3. С 1
4. D 2

Група В
1. А 2
2. В 1
3. С 2
4. D 1

ФІНАЛ
1. А 1 - В 2
2. А 2 - В 1
Переможені: матч за третє місце.
Переможці: матч за перше місце.

Прес-служба СК “Енергія”

 

Енергія
Львів
28.09
13-00
Кардинал-Рівне
Рівне
  →  28 вересня 2019   Продексім - Епіцентр К Авангард
  →  28 вересня 2019   Сокіл - ХІТ
  →  28 вересня 2019   Food Centre-СумДу - ІнБев

14 вересня 2019
ІнБев
Житомир
42
Енергія
Львів
ІнБев 1:5 Кардинал-Рівне
Кардинал-Рівне 2:1 Сокіл
ХІТ 2:4 Продексім
Команда І В Н П М О
1 Кардинал-Рівне 2 2 0 0 7:2 6
2 Ураган 1 1 0 0 7:1 3
3 Продексім 1 1 0 0 4:2 3
4 ІнБев 2 1 0 1 5:7 3
5 Енергія 1 0 0 1 2:4 0
6 Сокіл 1 0 0 1 1:2 0
7 ХІТ 1 0 0 1 2:4 0
8 Food Centre-СумДу 0 0 0 0 0:0 0
9 Епіцентр К Авангард 1 0 0 1 1:7 0

1. Д.Абакшин  "Ураган" 3  
2. М.Микитюк  "Ураган" 2    
3. М.Зварич
 "Продексім" 2    
4. А.Ременець
 "Енергія" 1    
5. М.Пелех
 "Енергія"
1