КІВС "Енергія" — переможець міжнародного турніру "Friends Futsal Cup"
14 травня 2019
переглядiв 166

Наші юнаки Клуб ігрових видів спорту "Енергія" перемогли на турнірі "Friends Futsal Cup" у Білорусі.

У фінальному матчі енергетики в напруженій грі здолали "Кардинал-Рівне/ДЮСШ4" з рахунком 2:1.

Матч виявився нервовим, адже в двох попередніх зустрічах між цими командами (в т.ч. - товариській) фіксувалась нічия. Проте цього разу львів'яни діяли більш продуктивно. Перший тайм матчу запам'ятався голом-красенем від Олега Даниловича та впевненою грою голкіпера КІВС "Енергії" Артема Кузьмічева.

У другому таймі зміст гри не змінився, проте рівнянам не вдавалось забити. Йдучи у ва-банк при грі з п'ятим польовим "кардиналівці" припустилися помилки і пропустили вдруге. Гол на рахунку Саламахи.

І хоч до завершення зустрічі "Кардинал" таки забив, проте це був лише єдиний результативний епізод суперника.

Тож КІВС "Енергія" перемагає у першому своєму міжнародному турнірі!

Білорусія/м. Пінськ/Турнір "Friends Futsal Cup".

КІВС ФК" Енергія" - "Кардинал-Рівне/ДЮСШ4" - 2:1

Голи: Данилович, Саламаха.