Третій тур чемпіонату «Львівобленерго». Результати поєдинків
09 жовтня 2019
переглядiв 224

8 жовтня  відбулись матчі третього туру чемпіонату з міні-футболу серед працівників ПрАТ "Львівобленерго":
• ЛМЕМ – "Маркетинг" — 2:5
• Дрогобич – Ст.Самбір — 3:0
• Тех.дирекція – Стрий — 1:2
• ЛМЕМ – ЛЕН — +: -
• Ст.Самбір – Буськ — +:-
• Городок – ЛЕН — +:-
• "Маркетинг" – Ст.Самбір — 4:3

Турнірна таблиця після третього туру:

М

Команда

Ігри

В

Н

П

З-П

О

1

Стрий РЕМ

5

5

0

0

16:5

15

2

Дрогобич РЕМ

5

4

0

1

19:7

12

3

ЛМЕМ

6

4

0

2

20:16

12

4

Тех.дирекція

5

3

1

1

21:6

10

5

Городок РЕМ

5

3

1

1

10:4

10

6

‘’Маркетинг’’ ЛМЕМ

6

3

0

3

14:13

9

7

Ст.Самбір РЕМ

7

2

0

5

15:26

6

8

ЛЕН

6

0

0

6

5:22

0

9

Буськ РЕМ

5

0

0

5

1:22

0

Бомбардири:

1.    Андрій Любуська  — 10 голів (ЛМЕМ)
2.    Артем Федун — 9 (Тех.дирекція)
3.    Назарій Шабля — 7 (Ст.Самбір )
4.    Волицький І. — 6 (Стрий)
5.    Кузів Ю. — 6 (Стрий)
6.    Проць О. — 4 (Стрий)
7.    Гаврилів М. — 4 (Дрогобич)
8.    Кузьмак Р. — 4 (Ст.Самбір)

Календар завершальних матчів турніру:

Четвертий  тур  

11 жовтня (п’ятниця)                                     
14.00. ЛМЕМ – Городок
14.30. Тех.дирекція – Дрогобич
15.00. Дрогобич – Городок
15.30. Тех.дирекція – ‘’Маркетинг’’
16.00. Буськ – ‘’Маркетинг’’
16.30. Стрий – ЛЕН

П’ятий тур

16 жовтня (середа)
14.00. Дрогобич – Стрий  
14.30. Тех.дирекція – ЛМЕМ   
15.00. Ст.Самбір – Городок
15.30. Буськ – Стрий  
16.00. ЛЕН – Буськ

Прес-служба ФК "Енергія"

 

Енергія
Львів
07.03
13-00
Ураган
Івано-Франківськ
  →  29 лютого 2020   Ураган - Кардинал-Рівне
  →  29 лютого 2020   Сокіл - Food Centre-СумДу
  →  29 лютого 2020   Продексім - ІнБев

22 лютого 2020
Ураган
Івано-Франківськ
31
Енергія
Львів
ІнБев 5:3 Ураган
Кардинал-Рівне 4:3 Епіцентр К Авангард
Food Centre-СумДу 1:3 Продексім
Команда І В Н П М О
1 Продексім 14 13 1 0 73:20 40
2 ХІТ 14 11 0 3 52:23 33
3 Ураган 14 9 2 3 52:28 29
4 ІнБев 14 7 3 4 50:44 24
5 Кардинал-Рівне 14 6 2 6 32:43 20
6 Енергія 15 4 2 9 26:38 14
7 Сокіл 14 3 1 10 25:54 10
8 Food Centre-СумДу 14 2 2 10 29:50 8
9 Епіцентр К Авангард 15 2 1 12 18:57 7

1. О.Педяш
  "ХІТ" 12  
2. М.Білоцерківець
 "Продексім" 11    
3. Р.Зварич
 "Продексім" 11

4. Д.Абакшин

 "Ураган" 9    
5. О.Легендзевич
 "Енергія"
8