Календар другого етапу Favbet Екстра-ліги
15 березня 2020
переглядiв 351

Початок другого етапу Fаvbet Екстра-ліги перенесено на 21 березня, натомість Фінал Чотирьох Кубка України відбудеться 2-3 травня.

Рішення про внесення змін до календаря прийнято Комітетом з організації та проведення змагань у зв’язку з Постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширення коронавірусу на території України», рішення Президії Асоціації футзалу України щодо проведення всеукраїнських змагань від 12 березня 2020 року та після консультацій з керівниками представників команд-учасниць Favbet Екстра-ліги.

Нагадаємо, що в суботу, 14 березня, чотирма матчами 18-го туру завершилася програма регулярного чемпіонату Favbet Екстра-ліги сезону 2019/2020.

«ХІТ» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:5 (0:2)
«ІнБев» (Житомир) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:2 (3:2)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Продексім» (Херсон) – 2:2 (1:0)
«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Енергія» (Львів) – 1:3 (0:2)

Турнірна таблиця ТОР-6 з урахуванням «золотих» очок:

1. Продексім — 26 очок
2. ХІТ — 18
3. Ураган — 17
4. ІнБев — 13
5. Кардинал-Рівне — 6
6. Енергія — 5

У першому турі між собою зіграють такі пари команд:

«Продексім» (Херсон) – «Енергія» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Івано-Франківськ)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ІнБев» (Житомир)  

Базова дата матчів: 21 березня

У турнірі за 7-9 місця змагатимуться «Food Centre-СумДУ» (Суми), «Сокіл» (Хмельницький) та «Епіцентр К-Авангард» (Одеса).

Повний календар другого етапу змагань доступний за посиланням:

Календар другого етапу Favbet Екстра-ліги

За матеріалами Асоціації футзалу України

 

Кардинал-Рівне
Рівне
19.09
13-00
Енергія
Львів
  →  19 вересня 2020   Продексім - Ураган
  →  19 вересня 2020   ДЕ Трейдінг - ІнБев
  →  19 вересня 2020   Сокіл - ХІТ

11 вересня 2020
Енергія
Львів
61
ДЕ Трейдінг
Миколаївка
ІнБев 2:3 Продексім
Моноліт/Viva Cup 0:3 Ураган
АФФК Суми 0:0 Сокіл
Команда І В Н П М О
1 Продексім 4 4 0 0 21:9 12
2 Ураган 4 3 1 0 20:6 10
3 Енергія 4 3 1 0 18:9 10
4 ХІТ 4 1 3 0 18:12 6
5 Сокіл 4 1 1 2 5:17 4
6 АФФК Суми 4 1 1 2 8:12 4
7 ДЕ Трейдінг 4 1 1 2 9:14 4
8 Моноліт/Viva Cup 4 1 0 3 9:15 3
9 ІнБев 4 0 1 3 10:16 1
10 Кардинал-Рівне 4 0 1 3 10:18 1

1.
М.Білоцеруівець "Продексім" 7
2.
М.Пелех "Енергія" 6  
3.
 Я.Лебідь "Ураган" 5

4.

 Д.Абакшин "Ураган" 5  
5.
 О.Легендзевич
"Енергія" 3