ХІ турнір "Кубок Львівщини-2020" відбудеться 4-7 серпня. Календар змагань
30 липня 2020
переглядiв 747

ХІ турнір "Кубок Львівщини-2020", який традиційно організовують львівські енергетики, відбудеться у Львові 4-7 серпня.

Цього року за трофей змагатимуться шість команд, у тому числі чинний чемпіон України.

Група «А»                                               
ФК«Енергія» (Львів)                                   
МФК «Фенікс» (Вінниця)                           
МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)                 

Група «В»
МФК «Продексім»  (Херсон)
ФК «ІнБев» (Житомир)
СК «Сокіл» (Хмельницький)

Календар ігор

4 серпня 2020р.(вівторок)

12.00:  МФК «Продексім»  (Херсон) - ФК «ІнБев» (Житомир)
14.00:  ФК «Енергія» (Львів) - МФК «Фенікс» (Вінниця)
16.00:  «Кардинал-Рівне» (Рівне) - СК «Сокіл» (Хмельницький) - товариська гра                      

5 серпня 2020р.(середа)

12.00:  МФК «Фенікс» (Вінниця) – ФК «ІнБев» (Житомир) - товариська гра
14.00:  МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – ФК «Енергія» (Львів)  
16.00:  МФК «Продексім» (Херсон) - СК «Сокіл» (Хмельницький)     

6 серпня 2020р.(четвер)

12.00:   ФК «Енергія» (Львів)  - МФК «Продексім» (Херсон) - товариська гра
14.00:   МФК «Фенікс» (Вінниця) - МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)
16.00:   ФК «ІнБев» (Житомир)- СК «Сокіл» (Хмельницький)

7 серпня 2020р.(п’ятниця)

11.00:   Матч за 5 місце
13.00:   Матч за 3 місце
15.00:   Матч за 1 місце
17.00:   Офіційне закриття змагань, нагородження учасників турніру.

Поєдинки відбуватимуться у Палаці спорту "Галичина" (м.Львів, вул.Керченська,8) з дотриманням необхідних карантинних вимог.

Запланована відеотрансляція усіх поєдинків турніру, в тому числі товариських ігор.

Пресслужба ФК "Енергія"

 

Енергія
Львів
13.12
Кардинал-Рівне
Рівне
  →  02 грудня 2020   Продексім - ІнБев
  →  04 грудня 2020   АФФК Суми - ХІТ
  →  13 грудня 2020   ІнБев - ДЕ Трейдінг

27 листопада 2020
ДЕ Трейдінг
Миколаївка
15
Енергія
Львів
Сокіл 4:3 АФФК Суми
Кардинал-Рівне 3:3 ХІТ
Ураган 6:0 Моноліт/Viva Cup
Команда І В Н П М О
1 Продексім 11 9 0 2 55:25 27
2 Ураган 12 8 1 3 50:28 25
3 Енергія 12 8 1 3 41:30 25
4 ХІТ 12 7 4 1 57:35 25
5 Кардинал-Рівне 12 5 2 5 42:38 17
6 АФФК Суми 12 3 2 7 31:42 11
7 Моноліт/Viva Cup 12 3 2 7 29:48 11
8 ІнБев 11 2 3 6 33:48 9
9 Сокіл 11 2 3 6 18:43 9
10 ДЕ Трейдінг 13 1 4 8 24:43 7

1. Р.Зварич "Продексім" 12
2.
 П.Шотурма "Продексім" 11  
3.
 Д.Абакшин "Ураган" 11

4.

 М.Білоцерківець "Продексім" 9  
5.
 М.Пелех "Енергія" 9