"Кардинал-Рівне" - "Енергія" — 1:2. Післямова (ВІДЕО)
15 грудня 2018
переглядiв 353

До Вашої уваги післяматчеві коментарі поєдинку "Кардинал-Рівне" - "Енергія", в якому перемогу святкували львів'яни з рахунком 2:1.

Головний тренер львівської "Енергії" Валерій Легчанов:

- Це дуже важливі три очки. Тяжка гра. Дуже хороший суперник. Він не дарма перебуває так високо у турнірній таблиці. Динамічна, хороша команда, яка завдала нам дуже багато проблем.

Тактично ми сьогодні відштовхувалися від того, що маємо. Це дуже багато травмованих. Системоутворюючих гравців. Тому є хаос, немає потрібної чіткості.

Так, є самовіддача. В "Енергії" завжди був, є і буде характер. Але хотілося б більше холоднокровності.

Не багато було голів, хоча гольових моментів команди створи вдосталь. І мушу визнати - футзальний Бог був на нашому боці. "Кардинал-Рівне" не реалізував дуже багато нагод.

Капітан "Кардинала-Рівне" Олександр Басич:

- Старалися, билися. Але перший гол дуже швидкий вплинув на хід гри. Причина - розконцентрація і незібраність хлопців. М'яч вийшов в аут, ми не розібралися, хто з ким грає і отримали гол. Дуже недоречний гол. Тим паче, в такій грі і з таким суперником. "Енергія" теж потрапить до шістки і ці "золоті очки" будуть дуже важливі на другому етапі чемпіонату.

- Команда сьогодні програла втретє поспіль. Яка атмосфера в роздягальні?

- Третя поразка команду трохи морально і психологічно підкосила. Дуже важко. Навіть одну гру програвати важко. А три поспіль... Потрібно виходити з цієї невдалої серії. Наступна гра проти "Епіцентра" буде дуже принциповою для нас у тому плані, що вкрай потрібна перемога, аби підняти командний дух.

За матеріалами прес-служби ФК "Кардинал-Рівне"