“Манзана” – “Енергія”. Анонс матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка України (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)
31 січня 2019
переглядiв 681

У неділю, 3 лютого, “Енергія” зіграє у Києві другий поєдинок 1/8 фіналу Кубка України проти “Манзани”. Гра розпочнеться о 14:30.

Перший матч у Львові, 20 січня, завершився перемогою енергетиків з рахунком 3:1. Для чинних володарів Кубка України ця гра вийшла непростою. Адже “Манзана” хоч і аматорська команда, але чотири роки тому зуміла підкорити кубкову вершину.

Все ж енергетикам вдалось здобути прийнятний для себе результат. У складі “Енергії” відзначились Тарас Кузь, Олег Легендзевич і Степан Струк, у киян — Віталій Нестерук. Огляд матчу у Львові дивіться тут:

Зустріч у Києві повинна стати ще більш цікавою, адже на кону — путівка у чвертьфінал, і ми побачимо зустріч команд, які власне славляться своїм кубковим характером.

У підготовку “зелено-білих” до другого поєдинку 1/8 фіналу внесли корективи матчі збірної України, які відбулись 29-30 січня у Чехії. До розташування головної команди країни вирушили гравці Віталій Радевич та Олег Легендзевич, а також наставник енергетиків Валерій Легчанов.

Звісно, це не завадить львів'янам підійти до матчу з “Манзаною” у повній готовності. Навпаки, виклик енергетиків у збірну України ще більше мотивуватиме команду Валерія Легчанова довести свій клас.

В інших матчах 1/8 фіналу Кубка України на вболівальників також чекають цікаві протистояння:

Субота, 2 лютого
12:00. Титан (Покровське) - Володимир (Тиврів). Перша гра — 9:5, перемога Титану.
12:00. ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) - Продексім (Херсон). Перша гра — 1:6, перемога Продексіму.
13:00. АРПІ Запоріжжя (Запорізька обл.) - Food Centre-СумДУ (Суми). Перша гра — 4:4.

Неділя, 3 лютого
12:00. ХІТ (Київ) - Кардинал-Рівне (Рівне). Перша гра — 3:2, перемога ХІТа.
12:30. Епіцентр К-Авангард (Одеса) - Альтернатива-Сервіт (Київ). Перша гра — 1:6, перемога Альтернативи-Сервіт.
13:30. Viva Cup (Харків) - Сокіл (Хмельницький). Перша гра — 4:6, перемога Сокола.
14:30. Манзана (Київ) - Енергія (Львів). Перша гра — 1:3, перемога Енергії.
18:00. Ураган (Ів.-Франківськ) - Віза-Вторма (Ів.-Франківськ). Перша гра — 4:2, перемога Урагану.

Поєдинок “Манзана” - “Енергія” обслуговуватимуть арбітри: О. Білащенко (Чернігів), О. Макаренко (Радомишль), Д. Каркаєв (Київ); хронометрист: В. Шевер (Київ); спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси).

Відеотрансляцію матчу дивіться тут:

Вболіваємо за львів'ян!

Прес-служба ФК “Енергія”